Alışveriş Sepeti

Müşteri Hizmetleri: 0537 558 75 72

12.000 TL ve Üzeri Havale Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo

elfbar

Puff Bar Nedir

Puffbar nedir

Puffbar nedir mi? Kısaca açıklamak gerekirse; bir sefer kullanmak üzere tasarlanmış elektronik sigaradır.

 Bu özel tasarım elektronik sigaranın 300 puff gücüne sahip olduğu söylenmektedir.  Yeni tek içimlik bu elektronik sigaranın klasik sigaralara oranla 1.5 paket sigaraya denk geldiği riayet edilmektedir.

300 puf kaç sigara?

Puff Bar elektronik sigara içeriğinin genel anlamda 300 üzeri çekim sayısı bulunmaktadır. Bir defa kullanım özelliği ile ön plana çıkan bu ürün, 20 adet sigaraya denk gelmeketdir.

Puff Bar kaç Çekimlik?

Puff Bar, elektronik özellikli sigara ürünü, işlerin tercihine göre kullanım süresi ve gün sayısı, değişebilmektedir. Toplamda 300 üzeri çekim sayısı ile bilinen bir ürün olduğundan bahsedebiliriz. Bu ürün sayesinde 2 ila 3 günlük sigaradan alınan nikotin ihtiyacını almak mümkün olmaktadır.

Puff Bar 1600 kaç gün gider?

Kullanıcıların en merak ettiği soruların başında ise Puff Bar 1600 kaç gün gider? Sorusu bulunmaktadır. Tek kullanımlık elektronik sigara, 1600 puff olarak tercih edildiğinde 4 gün boyunca gidebilmektedir.

Bu süre kullanıcıların kullanım şekline göre artabilmekte ya da azalabilmektedir.

Puff nikotin var mı?

Tek kullanımlık e-sigara ile de beli miktarda nikotin alımı gerçekleşmektedir. Bu miktar ise her çekimde 0-36 mg/mLdir. Toplamda 30 puf çekim olduğunda normal sigaradan alına nikotin sayısı kadar nikotin alımı gerçekleşir. Bu sebeple  e-sigara, klasik sigaraya göre daha fazla nikotin sağlamaktadır.

Puff sigara zararları nelerdir?

Son zamanların gözde ürünü haline gelen puff sigara, normal sigarada olduğu gibi benzer zararları içerisinde barındırmaktadır. Bu konuda kullanıcılar klasik sigaraya nazaran daha hafif etkileir olduğunu düşündüğünden fazlasıyla tek kullanımlık bu ürünü tercih etmektedir.

Puff Bar tek kullanımlık mı?

Puff Bar tek kullanımlık bir pod cihazdır. Ve 1.3 ml e-likit ve 280 mAh gücüne sahip bir bataryadan ileri gelmektedir.  Ürün tamamen nikotin tuzu kullanılarak üretilmiştir. Farklı türden aromalara sahiptir.

Kullanıcıların tercih etmekte olduğu aromaların içerisinde ise %2-%5 seviyelerinde  nikotin bulunmaktadır.

Puff Bar ürünü, olabildiğince hafif, kolay taşınabilir ve kompakt özelliklerinden oluşan cihazdır. Tek kullanımlıktır. Ürünün sonuna gelindiğinde ise mutlaka geri dönüşüm noktalarına bırakılması tavsiye edilmektedir.

Puff Bar nereden alınır, Puff Bar Nasıl Kullanılır, Puff Bar ne kadar Kullanılır, Puff Bar Türkiye, Puff Bar bittiğini nasıl anlarız ve Puff Bar XXL konuları için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı Teslim

İstanbul İçi Motorlu Kurye

Satış Sonrası Destek

Müşteri Hizmetlerinden Destek

Orjinal Ürün

Ürünlerimiz Orjinaldir

Güvenli Alışveriş

Kapıda Ödeme yapabilirsiniz